Pēc idejas, atbilde varētu būt gaužām vienkārša – kā jau visas spēles, galvenais ir pārzināt noteikumus un apzināties to, cik pieredzējis esat konkrētās spēles spēlēšanai un vai ir vērts uz savām prasmēm derēt ar naudu.

Atbildīga azartspēļu spēlēšana darbojas tikai tādā gadījumā, ja spēlētājs ir pilnībā sapratis to, ko dara un, ka neveiksmju gadījumos, vainīgs būs pats, jo pieņēmis spēlē nepareizu lēmumu, nevis kāds cits. Šī problēma patiesībā ir ļoti izplatīta, jo daudzi savos nepareizi pieņemtajos lēmumos steidzas vainot citus, nevis pārdomā savas gaitas un izsver visus darbību par un pret.

 

Pirmais solis ir izvēlēties to, kāda veida azartspēli spēlēsiet un uzlikt likmi.Katras likmes koeficients nosaka to, cik daudz naudas ir iespējams laimēt. Piemēram, ja liekat likmi 5 eiro apmērā uz sporta notikumu, kura koeficients ir 3, tātad, ja paveicas, ir iespējams laimēt 15 eiro. Neslikti!

Otrais solis ir apzināties to, ka tālāk sekos dažādi notikumi, kas nav ietekmējami un atkarīgi no tā, kā liktenis būs lēmis. Piemēram, totalizatoros, tas ir lielisks veids, kā totalizatoru veidotāji pelna naudu, jo likmju veidi vienam sporta veidam ir dažādi. Piemēram, ja spēlē komanda A pret komandu B, tad viens dalībnieks liek likmi uz to, ka uzvarēs komanda A, bet cits, par to, ka komandai B būs lielāks vārtu gūšanas pārsvars. Pēc šāda principa vadoties,  bukmeikers pelna naudu.

Rezultāts. Protams, laimesta reizēs totalizatora dalībnieki būs ļoti laimīgi, bet, ja likme tiks zaudēta, tad tiks meklēti vainīgie, un nereti šādās situācijās par vainīgo kļūst bukmeikers, lai gan pie spēles rezultāta viņam nav nekādas lielas teikšanas. Tas pats attiecas uz cita veida azartspēlēm.

 

Noteikti ka daudzi ir kādreiz aizdomājušies par to, kā azartspēļu rīkotāji un arī bukmeikeri vispār vēl turās virs ūdens, ja lielu daļu spēļu darbojas tikai uz varbūtībām par laimestu.

Pavisam elementāri – lai azartspeļu rīkotājs būtu spējīgs darboties, kādam ir jāzaudē spēlē. bet, kas šķiet mazliet savādi, kādam arī ir jālaimē, jo laimējuši cilvēki mēdz ap sevi pulcēt daudz jaunu klientu.

 

Tieši tik vienkārši un elmentāri patiesībā viss notiek azartspēļu biznesā. Nekādas shēmošanas nenotiek un viss ir diezgan loģiski.