Pokers ir populārākā kāršu spēle pasaulē. Daudzi nemaz nezina, ka zem šī vārda slēpjas vairāk kā simts dažādu kāršu spēļu, kas katra ir atšķirīga, taču tikpat aizraujoša kā visas citas.

Gadu gaitā pokera fanu klubs ir tikai audzis un tehnoloģiskās iespējas ļauj spēlēt arī izmantojot datoru un viedtālruni. Viss, kas vajadzīgs, ir interneta pieslēgums un pamata zināšanas par spēli. Viss pārējais ir tikai prakses jautājums un to var uzspodrināt tikai un vienīgi spēlējot. Gluži kā ar klavierspēli – par izcilu pianistu var kļūt tikai tad, ja esi sācis no pašiem pamatiem.

 

Pokera turnīri.

Pokera turnīri ir pasaulē ir ļoti pieprasīti. Interesanti, ka sieviešu pokera turnīros World Series of Poker ietvaros var piedalīties arī vīrieši, bet viņiem dalības maksa ir 10 tūkstoši ASV dolāru, kamēr sievietēm ir tikai 1 tūkstotis. Pokera turnīri parasti ir ļoti nopietni pasākumi un tajos piedalās tikai profesionāļi, ja runa ir par turnīriem, kuros apgrozās ļoti augstas naudas summas. Arī parastajos turnīros pieteikšanās maksa parasti ir salīdzinoši augstāka, jo tas ir sava veida filtrs, kas nosaka, ka piedalīsies tikai nopietni spēlētāji. Nopietniem spēlētājiem parasti nepatīk amatieri, kuri vēlas tikt pie vieglas peļņas un nesaprot spēles nopietnību.

 

Kāršu kombinācijas.

Visa pokera burvība slēpjas kāršu kombinācijās. Ja rokās ir šķietami spēcīga kombinācija, tas nenozīmē, ka tā būs tikpat spēcīga arī tad, kad galdā tiks izdalītas pārējās piecas kārtis. Spēcīgākās kāršu kombinācijas parasti ir tās, kas veidotas no tām kārtīm, kas ir gan uz galda, gan rokās. Daudzi domā aplami, ka ir stiprākas un vājākas kāršu kombinācijas. Protams, Royal Flush ir sapņu kombinācija ikvienam, bet tā ir tikai viena no daudzām. Ir spēlētāji, kuri noniecina mazākas vērtības kāršu spēku pokerā. Divi pāri četrinieku ir spēcīgāka roka par vienu pāri ar dāmām. Tā, lūk! Kopumā ir iespējamas aptuveni 2.5 miljoni dažādu kombināciju, kas var izkrist no tām piecām kārtīm, kas spēles gaitā tiek izdalītas galdā.

 

Interneta pokers.

Pokers internetā ir pat atsevišķa biznesa nozare, kas ik gadu nes miljoniem eiro lielu peļņu. Vēsturē ir diena, kas tiek dēvēta par Pokera Melno piektdienu. 2011.gada 15.augustā kāds hakeris uzlauza trīs domēnus lielākajām tiešsaistes pokera vietnēm, paralizējot tiešsaistes pokera spēlēšanu ASV.

Vairāk uzzini- https://www.optibet.lv/lv/