Cilvēki vienmēr gribēs izvēlēties labāko, taču, tas ir visai subjektīvs vērtējums, jo katram ir savas individuālas vēlmes, kas preci vai pakalpojumu padara par labāku citu starpā.

Tas attiecināms gan uz darbu, gan uz atpūtu un brīvā laika pavadīšanas iespējām visās tās izpausmēs, arī sportā. Citi ar sportu nodarbojas, bet vēl citi izvēlas to atbalstīt jūtot līdzi un līdzi jušana var būt arī azartiska. Azartiskie sporta fani parasti izvēlas derību slēgšanu, lai gūtu gandarījumu, ne tikai lieku naudu. To var izdarīt dažādos sporta totalizatoros gan internetā, gan sporta bāros un bukmeikeru ofisos. Kā tad īsti var saprast un izvēlēties kurš sporta totalizators ir labākais?

Ar ko sākt?

Lai atrastu sev tīkamāko totalizatoru rīkotāju, nepieciesams veikt nelielu izpēti, lai iepazītos ar to, kādi totalizatori ir pieejami un kā vispār tajos piedalīties. Atgādināsim, ka jāzvēlas tikai tāds sporta totalizators, kura rīkotājam ir tiesības Latvijā nodarboties ar azartspēlēm un ir izsniegta derīga azartspēļu rīkošanas licence. Tālāk atliek izvēlēties totalizatoru rīkotājus. Latvijā vispopulārākie ir Betsafe, OlyBet, Optibet, 11.lv un arī Eiropā slavenākais Unibet totalizatoru rīkotājs. Kad esat izpētījis visus piedāvājumus, varat izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko. Citi izvēlas pēc tā, ka ir ērti pārskatāma mājas lapa, citi pēc ta, ka sākotnēji piedalījušies totalizatoros uz vietas birojā – pats galvenais, ka ir no kā izvēlēties, lai pārbaudītu savu laimi.

Kā sākt derības?

Dzīvojot tehnoloģiju laikmetā, jāsaka paldies tam, ka visam ir iespēja pieiet vienkārši un ātri. Iesākumā nepieciešams reģistrēt savu spēlētāja profilu. To drīkst veikt tikai personas, kuras sasniegušas pilngadību. Pēc tam jaiemaksā nauda savā profila kontā. Minimālās un maksimālās iemaksas apmēri var būt atšķirīgi dažādiem bukmeikeriem, un ar šo informāciju iespējams iepazīties lapas noteikumos. Visbiežāk minimālā likme ir aptuveni 10 eiro. Kad tas izdarīts, vari sākt derības! Atrodi sev interesējošo sporta veidu, atrodi spēli un koeficientu un izdari likmi. Tagad atliek gaidīt rezultātu!

Stratēģija vai laime?

Ir divu veidu spēlētāji. Vieni uzskata, ka pilnīgi pietiek ar priekšnojautu par rezultātu un visu pārējo izdarīs liktenis, savukārt otri uzskata, ka visu nosaka stratēģijas un statistikas. Lai kā arī nebūtu, galvenais ir mērķis – atpūsties un gūt prieku. Kurš no spēlētāju tipiem esi Tu?