Planet of the apes ir viens no pagājušā gada lielākajiem un populārākajiem notikumiem video spēļu pasaulē. Spēle pie interesentiem nonāca pagājušā gada otrajā pusē un no tā laika ir iemantojusi miljoniem fanu visā pasaulē.

Planet of the Apes sevī apvieno pērtiķu vadoņa Cēzara cīņu ar citiem un sevi, apvienojot divas populārās filmas daļas – Rise of the Planet of the Apes un Dawn of the Planet of the Apes. Arī spēles ekrāna izskats neatstāj vienaldzīgu nevienu, kurš spēli ir kaut reizi redzējis spēļu automātā vai datora ekrānā. Ņemot vērā to, ka spēle ir tapusi sadarbībā ar filmu studiju 20th Century Fox, griežot ruļļus varam dzirdēt arī filmas oriģinālo mūzikas celiņu un redzēt dažādus populārus tēlus no abām filmām. Nav daudz šāda tipa spēļu, kas tiktu veidotas balstoties uz kādu populāru mākslas filmu, tādēļ noteikti nevajadzētu palaist garām iespēju to izmēģināt vismaz kaut vienu reizi, vēl jo vairāk, ja esat redzējis filmas un tās nav atstājušas vienaldzīgu iespaidu.

Kā spēlēt?

Spēle ir veidota pēc labākajām video spēļu veidošanas tradīcijām. Spēles simbolos, kas griežas spēles ruļļos, varam redzēt dažādus kāršu simbolus, pērtiķus, Cēzaru, citus galvenos filmas varoņus un spēles logo. Iesākumā jāliek likme. Aicinām rūpīgi izvēlēties spēles budžetu, lai nebūtu vēlāk jāpiedzīvo nepatīkami brīži, jo esat izmantojis spēlei finanses, kas paredzētas citiem mērķiem. Atgriezīsimies pie spēles! Kad esat izdarījis likmi, atliek iegriezt spēles ruļļus un ļauties neprātīgam ceļojumam uz pērtiķu planētas. Protams, ka spēle piedāvā arī Auto play funkciju, kurā ruļļi tiek griezti spēlētāja vietā, taču, iesakām šo opciju izmantot tikai tad, ja esat savu sākuma likmi dubultojis un iespēja zaudēt visu automātiskajos griezienos ir maza. Brīvo griezienu opcija parādās, kad tiek uzgriezti 3 vai vairāk Catter simboli blakus. Spēli ir iespējams beigt spēlēt jebkurā sev ērtā laikā un izņemt visu atlikušo vai laimēto naudas summu.

Atgādināsim, ka lai arī cik liels spēles fans Jūs nebūtu, spēlēšana par maksu ir iespējama tikai tad, ja esat sasniedzis pilngadību. Līdz tam visiem interesentiem ir iespēja izmantot spēles bezmaksas versiju, kas atrodama spēles veidotāja mājas lapā vai arī lejupielādējot viedtālruņa aplikāciju. 5 ruļļi, trīs līnijas un divdesmit izmaksas līnijas sniegs patiesu piedzīvojumu gan spēlējot par maksu, gan bezmaksas.