Pasaulē ir atrodamas tūkstošiem dažādas slotu spēles, bet tikai dažās no tām galvenās varones būs sievietes, vēl jo vairāk, piecas mītiskas būtnes, kas dzīvo katra savā laikā un pasaulē.

Renegades ir inovatīva spēle, kas tiek mērķēta arī uz daiļā dzimuma auditoriju, izmantojot kā galvenos tēlus dāmas, kas cīnās, par taisnību pasaulē. Interesanti, ka šāda pieeja spēļu veidošanai ir ņemta no Ķīnas, kur, acīmredzot, tas nav nekas jauns. Spēlei ir pieci ruļļi un 243 izmaksu līnijas, kas ir diez gan iespaidīgs skaitlis, jo palielina iespēju laimēt daudz reižu. Spēles zemākā likme vienai izmaksas līnijai ir 0.01 un lielākā ir 2. Spēli ir veidojis NextGen un to spēlēt ir iespējams gan izmantojot īstu naudu, gan spēļu. Iesakām sākumā izmēģināt spēles bezmaksas versiju.

 

Laimīgie simboli.

Kā jau var noprast pēc nosaukuma, Renegades simboli ir šie jau pieminētie sieviešu tēli. Kad spēlē tiek iegūts bonusu režīms, viens no šiem sieviešu tēliem piedalīsies laimesta ieguvē un vienmēr būs viens no vērtīgākajiem simboliem katrā griezienā. Laimīgākie spēles simboli mēdz saplūst vienā lielā simbolā gan pa līnijām, gan ruļļiem, rezultātā iegūstot simbolu, kas, piemēram ir 3×3 lauciņus liels. Pagaidām neatradīsiet daudz spēļu, kuros varat sastapt ko līdzīgu. Brīvos griezienus var iegūt uzgriežot spēles ekrānā pēc kārtas trīs secīgus un vienādus sieviešu tēlus. Tie dod desmit bezmaksas griezienus, kuru laikā spēles budžetu ir iespējams daudzkāršot.

 

Kur spēlēt?

Spēli varat atrast dažādos video spēļu automātos vai arī savā datorā un viedtālrunī. Kā jau visām šāda tipa spēlēm, ir pieejams arī bezmaksas režīms, ko var spēlēt tie, kuri vēlas iepazīties ar spēles gaitu un izprast to, kas notiek ekrānā, kā arī tie, kuri vēl nav sasnieguši pilngadību, jo šī slotu spēle tiek pieskaitīta pie azartspēlēm, kas ir atļautas tikai no 18 vai 21 gada atkarībā no tā, kur dzīvojat. Viedtālruņu un planšetdatoru versijas var lejupielādēt iOS un Android veikalos.

 

Vizuāli šī tiek uzskatīta par vienu no spēļu veidotāja labākajiem darbiem un arī spēles temats ir ļoti inovatīvs un pat nepierasts, jo esam raduši spēlēs redzēt dimantus, augļus, hieroglifus un citus simbolus, kas nebūt nelīdzinās mītiskām, feministiskām būtnēm. Izmēģini spēli un varbūt tieši tu iegūsi lielo laimestu.